Arkhe Kimya

Esra ŞAHİNER ÇIRPAR

Kurucu

Bursa

Alaaddin Bey Mh. 616. Sk. No 9 B Blok kat2 -3 d10 Nilüfer Ticaret Merkezi Bursa

2244138404

2244110075

Hakkımızda

Ben Esra ŞAHİNER ÇIRPAR. 39 yaşındayım. Arkhe kimya nin kurucusuyum. Uludag üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Evliyim , 1 erkek cocuk annesiyim.
Arkhe kimya yi 2004 yilinda Bursa da kurdum. Kurulduğumuz günden bugüne kadar tek hedefimiz farkli ve kaliteli ürünleri sanayinin hizmetine sunmak oldu. Bu bağlamda bu sene de cok farkli bir hamle yaptik ve SANAYİDE ORGANIK DEVRİM mottosuyla ENDUStride kullanilan tüm sökücü ve temizleyicileri Ekolojik hale getirdik. İnsana ve doğaya olan saygımızı urunlerimiz vasıtasıyla müşterilerimize de taşıdık. Organik sanayi grubumuz İlk bakışta kimyasal temizleyicilerden pahali gibi görünse de bir kaizen yaptigimizda , is guvenligi malzemelerinin maliyetini düşürüyor , atik bertarafi olmadigi için normal gidere atilabiliyor aritma maliyetini ortadan kaldırıyor., temizlik gücünü doğadan aldigi icin zarar vermeden boyayi sökmeden cok iyi yağ kir pas söküyor. Böyle olunca hem is gyvenligi hem cevresel atik hem doga hem de gelecegimiz guvence altina alinmis oluyor.
Gunumuzde Farklı düşünüp risk alabilenler kazaniyor. Insanlar güçlü hissettiklerinde çok daha yaratıcı olurlar. Bu sebeple bizi guclu hissettiren insalari ve heyecanlari hayatımızdan eksik etmemeliyiz.

MESAJLARIM {{ chatStatus.unReadMessageCount }}
{{ nameShortener(getRoomName(item)) }}
{{ getRoomName(item) }}
{{ item.lastMessage.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(getRoomName(selectedChatRoom)) }}
{{ getRoomName(selectedChatRoom) }}
{{ nameShortener(getMessageName(item)) }}
{{ getMessageName(item) }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(newChatRoom.toName) }}
{{ newChatRoom.toName }}
DUYURULARIM {{ notificationStatus.unReadNotificationCount }}
{{ item.title }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ item.message }}