39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant & Bar

Münteha Adalı

CEO

İstanbul

Fenerbahçe Mah. Münir Nurettin Selçuk Cd. No:28-30 34726 Kalamış / Kadıköy / İstanbul

2165103939

2165102314

Hakkımızda

FEEL GOOD IN THE NEIGHBOURHOOD

Mahallede kendini iyi hisset.

39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant & Bar, İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde muhteşem Kalamış Marina manzaralı konumu, bulutların renklerle dansı ve yanı başındaki denizin sürekli değişen mavi-yeşil tonları ile huzurla kuşatılmış bir mekân.

Eğlence mekânlarına, farklı etkinlik alanlarına yakın bir lokasyonda bulunan 39 Kalamış Marina, toplam 39 adet özenle hazırlanmış odası ile sizleri bekliyor.

39 Kalamış Marina, şirket toplantıları ve özel etkinliklere (doğum günü, nişan, düğün, her türlü kutlama için) uygun özel bir mekândır. Sakin, rahat, samimi ve teknolojik imkânların tümüne sahip toplantı odalarımızdan yararlanmanın avantajlarını deneyerek keşfedebilirsiniz.

Eşsiz marina ve şehir manzarasına sahip 39 Kalamış Marina, ilk 3 katında 33, teras katında 6 odasıyla misafirlerini ağırlıyor. Teras katlarındaki odalar özel buluşmalar, partiler için ‘roof’ olarak kullanılabiliyor. Sanatın, huzurun ve konukseverliğin bütünleştiği odalarımızda, kişiye özel ev konforu ile modern hizmet anlayışını bütünleştiriyoruz.

Sabah kahvaltısı ile güne başlayan 39 Kalamış Marina’nın restoranı, şık dekorasyonu, profesyonel servis ekibi ve gün boyu farklı ülke mutfaklarından ve bizden (geleneksel tatlar) lezzetler sunan menüsüyle sizi ağırlamaya devam ediyor. 39 Kalamış Marina Bar ise her mevsim farklı tatlarıyla, zengin içecekleriyle, 39 Kalamış’a özgü kokteylleriyle eşsiz deneyimler sunuyor.

Urban ve Oasis adlı 2 toplantı odamızı ayrı ayrı veya daha büyük gruplar için birleştirerek tek toplantı odası olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz, özel yemek davetlerinizi ve organizasyonlarınızı bu mekanda yapabilirsiniz. İster özel alanlarda, ister sanatın ve doğanın iç içe olduğu restoran ve barımızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Mahallede kendinizi iyi hissetmeniz için Pazar sabahları canlı müzik eşliğinde kahvaltı, misafirlerimizin alışkanlıklarından biri halini aldı.

Sizleri ve misafirlerinizi 39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant & Bar’da ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

MESAJLARIM {{ chatStatus.unReadMessageCount }}
{{ nameShortener(getRoomName(item)) }}
{{ getRoomName(item) }}
{{ item.lastMessage.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(getRoomName(selectedChatRoom)) }}
{{ getRoomName(selectedChatRoom) }}
{{ nameShortener(getMessageName(item)) }}
{{ getMessageName(item) }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(newChatRoom.toName) }}
{{ newChatRoom.toName }}
DUYURULARIM {{ notificationStatus.unReadNotificationCount }}
{{ item.title }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ item.message }}