Hakkımızda

Ticaretin Kadınları Platformu; Türkiye Kadın Girişimciler Derneği olarak Türkiye’de varlığını sürdüren kadın girişimcileri, kadın girişimci derneklerini ve üyelerini ortak paydada buluşturmayı amaçlayan bir ilk niteliğindedir.

Ticaretin Kadınları Platformu sayesinde Türkiye’nin her noktasındaki girişimci kadınlarla iletişime geçebilir, birbirinizi daha yakından tanıyabilir, üçüncü şahısların şirketinizi ve ürünlerinizi görerek size ulaşmasını sağlayabilir ve büyüme potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Amacımız

Türkiye’nin her köşesindeki kadın girişimcileri, deneyim paylaşımı ve iş ortaklığı için ortak bir paydada bir araya getirmek.

Kadın girişimcileri potansiyel iş ortağı, yatırımcı, tedarikçi veya bayi olabilecek 3. kişilerle buluşturmak. Kadın girişimciler arasında bölgesel ve ulusal gelişmelere yönelik bilgi akışını canlı tutmak.

Hızlı ve etkin bir iletişim kanalı olarak piyasalara ve sektörlere yönelik bilgi akışına olanak sağlamak. Dernekler arasındaki ortaklıkları ve derneklerin kendi bölgeleri ile bölgeleri dışındaki etki alanlarını artırmak.

Dernekler arasında sinerji ve ortak projeler oluşturmak, ortak bir yol haritası çizmek ve kamuoyu yaratacak girişimlerde bulunmak.

MESAJLARIM {{ chatStatus.unReadMessageCount }}
{{ nameShortener(getRoomName(item)) }}
{{ getRoomName(item) }}
{{ item.lastMessage.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(getRoomName(selectedChatRoom)) }}
{{ getRoomName(selectedChatRoom) }}
{{ nameShortener(getMessageName(item)) }}
{{ getMessageName(item) }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(newChatRoom.toName) }}
{{ newChatRoom.toName }}
DUYURULARIM {{ notificationStatus.unReadNotificationCount }}
{{ item.title }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ item.message }}