Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ekonomik İyileşme: Kadın İşletmeleriyle Ekonomiyi Büyütüyoruz! 2023

  • 21 November 2023 Tuesday
  • Hatay

Detaylar

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye, KAGİDER ve Hepsiburada; Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Satın Alma konusunda gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında bu yıl depremden etkilenen kadın girişimcileri ve kadın kooperatiflerini odağına alıyor. 

 21 Kasım 2023 tarihinde Hatay’da gerçekleştirilecek “Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Ekonomik İyileşme: Kadın İşletmeleriyle Ekonomiyi Büyütüyoruz!” programına Hatay ve çevresinde depremden etkilenen kadın girişimciler ve şirketleşmiş işletmelere/ticari faaliyetlere sahip kadın, kooperatiflerinin katılımı hedefleniyor. Hatay'da KAGİDER’in Habitat, Endeavor Türkiye, GİRVAK ve Han Spaces ile birlikte oluşturduğu ortak çalışma alanında gerçekleştirilecek etkinlik ile depremden etkilenen kadın girişimciler ve kadın kooperatifleri pratik beceri ve bilgilerle donatılarak yıkıcı depremlerden sonra ekonomik iyileşmelerine katkıda bulunulması amaçlanıyor. 

 Yüz yüze yapılacak bir günlük etkinlik kapsamında Hepsiburada arafından pazarlama, markalaşma, çevrimiçi varlık ve finansal okuryazarlık gibi konularda uygulamalı eğitimler verilirken, etkinlik sonrasında KAGİDER’in gerçekleştireceği mentorluk eşleştirmeleri ile depremden etkilenen kadın girişimciler ve kadın kooperatiflerine rehberlik edilecek. Etkinliğe katılan kadın girişimciler ve kadın kooperatifleri ‘Hepsiburada’ ve ‘Ticaretin Kadınları’ platformlarına ücretsiz olarak kayıt olabilecek.


 

Programa katılmaya hak kazanabilmek için başvuru formunu doldurmayı unutmayın.

MESAJLARIM {{ chatStatus.unReadMessageCount }}
{{ nameShortener(getRoomName(item)) }}
{{ getRoomName(item) }}
{{ item.lastMessage.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(getRoomName(selectedChatRoom)) }}
{{ getRoomName(selectedChatRoom) }}
{{ nameShortener(getMessageName(item)) }}
{{ getMessageName(item) }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ nameShortener(newChatRoom.toName) }}
{{ newChatRoom.toName }}
DUYURULARIM {{ notificationStatus.unReadNotificationCount }}
{{ item.title }}
{{ item.creationTime | formatDateTr }}
{{ item.message }}